Standart Fuarcılık

StandART Fuarcılık gerek yurt içi gerekse yurt dışı fuar stand tasarım uygulama, kongre standları ve ürün tanıtım standları, etkinlik ve sergi sistemleri, kiosk ve AVM standları gibi  projeler, ofis ve showroom dekorasyonu  ve uygulama hizmetleri vermek amacı ile İzmir merkezli olarak kurulmuştur. StandART Fuarcılık, fuar standı tasarımları ve imalatı konularında çeşitli resmi kurumların ve uluslararası katılımcıların tercih ettikleri ilk firmalar arasında kendisine hızla yer edinmiş ve müşterilerine ahşap fuar standları, kongre standları, tanıtım standları ve etkinlik standları ihtiyaçlarında hizmetler sunmuştur.

StandART Fuarcılık, İstanbul’da TÜYAP ve CNR FUARLARı, İzmir’de ise İZFAŞ FUARLARI gibi fuar organizasyonları dışında, Türkiye’deki birçok ilde kurulan fuar alanında özel stand tasarımları, modüler standlar ve sıra stand kurulumu tecrübelerine sahiptir. Şirketimiz yerel ve uluslararası çözüm ortakları ile gerek yurt içi gerekse yurtdışı fuar organizasyonlarında bütün müşterilerine modern tasarımlar hazırlayarak uygun fiyatlar sunmaktadır.

StandART Fuarcılık almış olduğunuz fuar ve stand çalışmalarını tek bir muhatap firma konforu ile sunar ve fuar ihtiyaçlarınızın tasarım aşamasından imalat ve montaj aşamalarına kadar titizlikle takip eder.

StandART Fuarcılık bütün stand ve sergi çalışmalarını eski ve yeni, yerli ve yabancı müşterilerine mühendislik ve mimarlık vizyonuyla devam ettirmektedir. Hizmet sonrası garanti desteğimiz ile almış olduğunuz bütün hizmetler işletmemiz garantisi altındadır. Uygun fiyatlı ve modern bir fuar standı ihtiyacınız var ise bize hemen online olarak ulaşabilir ve sitemiz üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz.

Yurtiçi ve Yurtdışı Stand İmalatı

Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı müşterilerimize modern tasarımlar ve uygun fiyatlar eşliğinde hizmet veriyoruz. Yenilenmiş makine parkurumuz ve atölye alt ekipmanlarımız sayesinde aldığımız başladığımız bütün fuar standı projelerini hassas kalitelerde üretiyor ve müşterilerimize servis ediyoruz. StandART Fuarcılık profesyonel hizmetler ve cep yakmayan fiyatlar sunmaya gayret göstermektedir. Bizi hemen arayabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Fuar işi yapan firmalar İzmir bölgesinde üstün hizmet kalitesi ve kreatif tasarımlar sunmaktayız.

Fuar standları, Ahşap Fuar Stand Modelleri
Fuar standları, Ahşap Fuar Stand Modelleri
İzmir Fuar Stand çeşitleri, Modüler Ahşap Fuar Stand
İzmir Fuar Stand çeşitleri, Modüler Ahşap Fuar Stand Tasarımları, Exhibition Stands
konferasn standı, avm ve ahşap standlar, etkinlik semineri standı modelleri
Sahne Tasarımı, Sergi ve Konferans Standları
Sahne Tasarımları, Etkinlik ve Sergi Standları, Müze Standları
Sahne Tasarımları, Etkinlik ve Sergi Standları, Müze Standları
MODERN TASARIMLAR

Standart Fuarcılık deneyimli ve her biri kendi alanında uzman tasarım ekibi ile sizler için özel stand tasarımları hazırlamaktadır.

7/24 İLETİŞİM

Şirketimize günün her saati ulaşabilir ve taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Güler yüzlü hizmet ve üstün hizmet kalitesi sunuyoruz.

UYGUN FİYATLAR

StandArt Fuarcılık olarak eski yada yeni fark etmeksiniz bütün yerli/yabancı müşterilerimize en uygun fiyatları sunma gayretindeyiz.