Fuar Stant Modelleri, Moduler Ahşap Fuar Standları
Fuar Stant Modelleri, Ahşap Modüler Fuar Stand Tasarımları
Fuar Stantlari, Ahşap Fuar Stantları, Demonte Fuar Stand Modelleri
Demonte Fuar Stantları, Ahşap Fuar Stant Modelleri, İzmir Fuar Stant
3D Fuar Stant Örnekleri, İzm,ir Fuar Stand Firmaları, Modüler Demonte Fuar Stand
Demonte Fuar Stand Tasarımları, İzmir Fuar Stand Modelleri, Ahşap Stand
Kongre Standları, Fuar Stand Tasarımları
Kongre Standları, Ahşap Fuar Stand Modelleri, İzmir Fuar Stand Tasarımları

Fuar Stantları Uygulamaları, Stant Modelleri

Fuar stantları uygulamaları ve modelleri işletmemiz tarafından firmanızın ve markanızın kurumsal kimliğine uygun olarak tasarım ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. StandART Fuarcılık asilesi olarak hizmet hayatımıza başladığımız ilk günlerdeki aynı heyecan ile bütün müşterilerimize ahşap fuar stantları, demonte ve modüler fuar stand modelleri hazırlamaktayız. Bölgesel ve coğrafyamız genelindeki ulusal ve uluslararası fuar organizasyonlarında firmalarınızı en iyi şekilde temsil edebileceğiniz şık, modern ve uygun fiyatlı fuar stant ihtiyaçlarınızda bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Deneyimli kadromuz ile sizlere özel stand modelleri tasarlıyor ve üretiyoruz. Ayrıca en uygun fiyatları bulabileceğiniz işletmemiz Marka reklam ajansı bünyesinde kurulmuş, gerek açık hava reklam uygulamaları, dekorasyon, mimari görselleştirme ve tasarımları, ürün teşhir standları, sahne ve dekor tasarım uygulamaları gibi çok geniş bir hizmet yelpazesine sahip bulunmaktadır. Web sitemizi inceleyerek aradığınız fuar stand modellerini seçebilir yada yine markanıza ve firmanıza özel olarak bir tasarım tercihinde bulunabilirsiniz. Fuar stand İzmir ve Ege bölgesi başta olmak üzere İstanbul, Antalya gibi bölgesel ve yerel fuar ve organizasyonlarda ihtiyaçlarınız için bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Modüler Fuar Stant

İzmir Stand, Demonte Fuar Standı, Modüler Stand
İzmir Stand, Demonte Fuar Standı, Modüler Stand, Kongre Standları,

Özel Fuar Stantları

Modern Fuar Stand Modelleri, İzmir Stand Firmaları
İzmir Fuar Stand, Özel Stand Tasarımları, Modüler Fuar Standları

Uzun yılların tecrübesi ile işletmemiz aldığı başladığı her fuar ve kongre standı uygulamalarını müşterilerine teslim etmenin haklı bir gururunu yaşamaktadır. Yerli müşterilerimiz dışında coğrafyamız geneli yabancı müşterilerimiz için yine fuar stantları, kongre standları, ürün tanıtım ve teşhir standları konusunda profesyonel çözümler sunmaktayız. Başta İzmir olmak üzere, İstanbul, Antalya gibi ülkemizin fuar başkentleri haricinde yine Türkiye genelindeki bölgesel fuar organizasyonlarında ihtiyaç duyduğunuz stand modelleri ve çeşitleri için bizi hemen arayabilirsiniz. Kısaca hizmet profilimiz; müşterilerimizin istekleri doğrultusunda stand tasarımları hazırlamak ile başlamaktadır. Müşteri temsilcimize vereceğiniz bilgiler doğrultusunda fuar stand ve ürün tanıtım standı tasarımlarınız özenli bir şekilde hazırlanır. Gerek dijital ortamda gerek ise görsel basılı ortamlarda sizlere minimum 2 adet fuar stant tasarımları olacak şekilde sunum yapılır. İstediğiniz bir model üzerinden dilerseniz değişiklikler ve revizeler talep edebilir ve en uygun fuar stand modeline sahip olabilirsiniz. WhatsApp üzerinden, Gsm numaramız’dan ve mail adresimizden bizim ile günün her saati iletişime geçebilirsiniz. Tam hizmet reklamcılık anlayışı ile sizlere kesintisiz hizmet vermek adına en uygun fiyatları ve fuar stand modellerini hazırlamaktayız.

Fuar Stantları Seçimi ve Fiyatları

Fuar stantları seçimini yaparken dikkat etmeniz gereken bir kaç unsur bulunmaktadır. Öncelik ile tasarım öncesi bilgilerinizi net olarak tasarım ekibimize bildirmelisiniz. Bu bilgiler doğrultusunda grafik tasarım ekibimiz size en uygun fuar stand modellerini hazırlamaktadırlar. Fazla abartılı olmayan tasarımları tercih etmeniz en akıllıca seçim olacaktır. Fazla abartılı ve gösterişli standlar çoğu misafir tarafından gereksiz görülmektedir. Firmanızın kimliğine ve renklerine en uygun tasarımları yine tercih etmeniz akıllıca olacaktır. Ayrıca stand alanı büyük ise muhakkak bir adet mini mutfak ve eşyalarınızı koyabileceğiniz bir depo alanı bulunmalıdır. Yabancı müşterileriniz ve misafirleriniz için muhakkak bir VİP oturma alanı bulunması misafirleriniz’de bırakacağınız etkiyi artıracaktır. Fiyatları belirlenirken metrekare üzerinden ve fuar stantları tasarımlarında ve uygulamalarında kullanılan materyaller ve malzemeler üzerinde bir fiyat belirlenir. Demonte fuar standı çeşitlerinde metrekaresi yaklaşık olarak 50-60 TL civarıdır. Yine octanorm ve maxima stand uygulamalarında çoğu firma metrekare cinsi üzerinden bir fiyat belirlemektedir. Fakat size özel olarak hazırlanan ahşap fuar standları uygulamalarında metrekare, kullanılan malzemeler ve işçilik üzerinden bir fiyat belirlenir. Yine İzmir fuar stand firmaları arasında en uygun fiyatları StandART Fuarcılık olarak biz sunmaktayız. Yine diğer bir hizmetimiz olan ürün teşhir standları, baharat standları, ayaklı standlar ve tel ürün standları için firmamız müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek tasarım ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Hizmet yelpazemiz yerli ve yabancı müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.