Ahşap fuar standı modelleri, stand tasarımları, fuar standları, exhibition stand designs

Fuar Standı Nasıl Olmalıdır.?

Fuar Standı Seçimleri.

Fuar standı seçimlerinde nelere dikkat etmelisiniz. Artık günümüzde teknolojik gelişmeler en fazla dünyanın küreselleşmesinde kendisini belli etmiştir. Saat farkları, sınırlar ve zaman kavramları dünyanın her yerine ulaşmanıza engel tanımamaktadır. Bu durum sayesinde ticaret, sosyal ağlar ve iletişim büyük ilerleme kaydetti. Bu gelişmeler dahilinde sosyal ve ekonomik faaliyetlerin geliştiği fuarlar ve dolayısı ile fuar standı büyün önem kazanmıştır. Günümüzde çoğu firma, hedeflerini büyütmek, yeni ürün ve yatırımlarını daha geniş kitlelere duyurmak fuarlara katılıyor, müşteri kitleleri ile iletişim kuruyor ve ürünlerini firmalarını tanıtmaya çalışıyor. Böyle durumlarda fuarların şekli ve teması çoğu katılımcı firma için önemli bir hal alıyor. Ticaret hacmi ve büyüklüğünden bağımsız çoğu firma, kitlelerinden geri dönüşüm alabilmek için eşsiz bir fırsat olarak fuarları görmektedir.

Dolayısıyla fuar organizasyonlarında temsil edilen, katılımcı olan çoğu işletmenin, hangi şartlarda müşterileri ile buluştuğu büyük önem kazanmıştır. Firmaların tüketicilere hangi ürün yada hizmet sunduklarını’da bu organizasyonlar belirlemektedir. Fuar standları bu buluşma ve organizasyonların en etkili unsurlarından birisi olarak öne çıkmaktadır

Fuar Standı Modelleri, Ahşap Fuar Standları
Ahşap fuar stand, izmir fuar standı, stand modelleri, fuar standı tasarımları, exhibiton stand designs, tanıtım standı
Fuar Standı Modelleri, Ahşap Fuar Standları
Ahşap fuar stand, izmir fuar standı, stand modelleri, fuar standı tasarımları, exhibiton stand designs, tanıtım standı

Fuar Standı Nasıl Olmalı.?

Günümüzde yoğun gelişen rekabet ortamı ticari faaliyetleri yakından etkilemektedir. Fuarlarda kullanılacak stand tasarımları ve ekipmanlar büyük önem taşımaktadır. İzmir fuar standı imalatı konusunda müşterilerimizin menfaatlerine uygun olarak tasarımlar yapmaktayız.  Genellikle fuarlarda pratik kurulum kolaylığı, hafif ve şık stand tasarımları tercih edilmektedir.

Daha hızlı ve pratik sunum ihtiyacı hissedenler örümcek stand adı modellerini tercih etmektedir. Firmaların ihtiyaçlarına uygun olarak hazır kurulum seçenekleri bulunan örümcek standlar günümüz fuar katılımcıları tarafından tercih edilmektedir. Alüminyum malzeme içerikli kolay kurulum hafif ve söküm olanakları sağlayan bu modüler standlar fuarcılıkta fuarcılıkta en çok tercih edilen stand modelleridir. Görüntü itibarı ile metalik renkleri ile dikkat çekmektedir bu standlar ayrıca reklam alanlarının portatif olması ise artı bir kolaylık sağlamaktadır katılımcılara. Artık günümüzde fuar katılımcıları, ne olduğu bilinen hafif stand modellerini kullanım kolaylığı ve fiyat uygunluğu nedeni ile tercih etmektedirler. Ayrıca bu standlar üzerinde LED ekranlar ışıklı reklam alanları, dijital baskılı reklam alanları ile daha’da çekici ve göz alıcı hale gelebilir ve müşterilerinizin dikkatini daha kolay çekebilir.

Stand Alanı ve Büyüklüğü Nasıl Belirlenmeli.?

Fuara katılacak firmaların stand planlamaları titizlikle yapılmalı. Zira çoğu katılımcı ve tüketici yatırımcıların buluşma noktası olarak gördükleri fuarlarda stand tasarımlarına önem vermektedir. Hizmet ve ürün yelpazesi çok geniş olan bir katılımcının düzensiz ve uygun tasarlanmamış küçük bir stand ile kendisini ifade etmesi mümkün değildir. butik işletmelerinde bu tarz stand kalabalıklarında kendilerini ifade edememeleri iyi bir ifade bırakmaz katılımcılar arasında. Bununla beraber fuar standı tasarımı katılımcı firmanın büyüklüğü, pazar aralığı ve fuardan beklentisi ile doğru orantılı olarak tasarlanmalı ve hazırlanmalıdır.

Ahşap fuar standı, stand modelleri, exhibition stand models
Fuar Standları, Ahşap Fuar Standı Tasarımları, Stand Modelleri
Fuar standı görselleri, ahşap fuar standları, kongre standları
Modern Fuar Standı Tasarımları, Ahşap Fuar Standlar

Özel Standlar’mı, Hazır Standlar’mı.?

Modüler standlar olarak adlandırılan hazır standlar maliyet ve kullanım kolaylıkları ile ön plandadır. Ahşap stand olarak adlandırılan özel standlar ise, görsel bakımdan daha zengin, firmaya özel tasarım seçenekleri, görsel açıdan şık görünümü ile ön plana çıkarla. Bu özellikleri sebebi ile özel standlar maliyetlidir. Malzeme zenginliği nedeni ile’de kurulum ve söküm aşamaları zaman kaybına yol açmaktadır. İşletmelerin fuar standı seçimlerinde bu kriterleri göz önüne alarak stand modeli seçimlerini tavsiye etmekteyiz. İzmir merkezli fuar standı üretimi yapan işletmemiz müşterilerinin menfaatleri uygun olarak stand tasarımları hazırlamaktadır.

Özel stand seçimlerinde, anlaşma yaptığınız fuar standı firmaları tasarım, kurulum ve sökümleri’de gerçekleştirmesi gerekir. Özel standlar ahşap, pleksi, metal alüminyum gibi malzemeler ile zenginleştirilerek daha şık bir fuar standı tasarımı elde edilir. Yüklenici firmalar genellik ile maliyeti düşürmek ve daha uygun fiyatları sunmak amacı ile ahşap fuar standı yani özel stand tasarımlarında bilindik malzemelerin dışına çıkmamaktadırlar. Modern stand tasarımları arıyor iseniz seçiminiz ahşap özel standlardan yana olmalıdır. Bütçesi büyük ve marka kimliğine önem gösteren firmalar ise görsel açıdan şık fiyatları bakımından ise uygun olan stand tasarımlarını tercih etmektedirler.