İzmir Fuar Stand Örnekleri, Ahşap Fuar Standları, Demonte Fuar Standları

Fuar Standı Fiyatları ve Modelleri

İzmir Fuar Stand Modelleri, Ahşap Fuar Stand Tasarımları
İzmir Fuar Stand Modelleri, Ahşap Fuar Stand Tasarımları, 3D Stand Tasarımları, Mobilya Fuar Standları, Exhibition Stands
Fuar Stand Modelleri, Ahşap Fuar Stand Tasarımları İzmir
Ahşap Fuar Standları, Fuar Stand Modelleri İzmir, Modüler Fuar Standları, 3D Stand Tasarımları, Exhibition Stand Designs
Ahşap Fuar Standı modelleri izmir, Modüler Fuar Stand Tasarımları
İzmir FuarStand Modelleri, Ahşap Fuar Standları, Modüler Fuar Standı, 3D Stand Tasarımları, Custom Exhibition Stands
Fuar Stand Tasarımları, Ahşap Stand Tasarımları
Ahşap Fuar Stand, Fuar Stand Tasarımları, Modüler Fuar Standları, 3D Standlar, Exhibition Stand Designs

Fuar Standı Fiyatları ve Modelleri Nelerdir.?

Fuarlar günümüzde çoğu firma için etkili bir tanıtım alanına dönüşmüştür. Bu nedenle işletmeler ve markalar arası rekabetin daha çok bu fuar ve kongre organizasyonlarında kendisini belli ettiğini söyleyebiliriz. Artık çok fazla rekabetçi bir ortamda yarışan ve rakiplerine fark atmak isteyen şirketler daha özel tasarımları ve görünümleri bulunan fuar standı modellerini tercih etmeye başlamışlardır. Kullanılan malzeme türü, fuar standı tasarımı özellikleri ve stand ölçüleri gibi belirli etkenler ile fuar standı fiyatları biraz değişime uğradı. İzmir fuar stand firmaları içerisinde müşteri menfaatlerini düşünen fuar stand fiyatları sunduğumuzu belirtmek isteriz. Çoğu firma stand fiyatını belirlerken kullanılan malzemeleri dikkate almaktadır. Görsel açıdan şık görünen ahşap fuar standları gibi uygulamalar fiyatları açısından diğer stand uygulamalarına göre farklılık göstermektedir.

Fuar Standı Modelleri, Ahşap Fuar Standları
Ahşap fuar stand, izmir fuar standı, stand modelleri, fuar standı tasarımları, exhibiton stand designs, tanıtım standı
Fuar Standı Modelleri, Ahşap Fuar Standları
Ahşap fuar stand, izmir fuar standı, stand modelleri, fuar standı tasarımları, exhibiton stand designs, tanıtım standı

Fuar standı hizmetini alacağınız firmaları seçerken daha önce uygulamış oldukları standlara göz atmanızı tavsiye etmekteyiz. Fiyatlar genellik ile tasarıma, işçiliğe ve kullanılan malzemelerin cinsine göre belirlenir. Bu sebepten dolayı fuar standı fiyatları konusunda ön bir çalışma yapmadan ve malzeme yada metrekare hesabı yapmadan net bir fiyat vermek sizleri yanıltabilir. İyi bir ahşap fuar standı yaklaşık olarak 15,000 – 20,000 TL gibi fiyat aralığı ile başlar, 100,000 – 150,000 TL’ye kadar yükselebilir. Modüler fuar standları biraz daha fiyatları bakımından daha uygundur. Fakat görsel açıdan şık bir görünüme sahip olan ahşap fuar standı kadar etkili olmaz. Ahşap fuar standları MDF yada sunta gibi ahşap malzemelerden imalatı yapılır. Bölgesel olarak stand tasarımına göre pleksi, alüminyum, kompozit gibi çeşitli malzemeler’de yine fuar standında kullanılır. İzmir fuar stand imalatı yapan işletmeler arasında bizi tercih etmeniz için çeşitli nedenler söyleyebiliriz. StandART Fuarcılık olarak her zaman müşterilerimizin menfaatlerine en uygun fiyatları sunmaya gayret gösteriyoruz. Yerli müşterilerimize ve yabancı müşterilerimize aynı ilgiyle hizmet sunuyoruz. Türkiye geneli büyük fuar ve etkinlikler haricinde coğrafyamız içerisindeki yurt dışı fuar ve sergi organizasyonlarında yine müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hangi Fuar Stand Modelleri Daha Ucuz?

İşletmelerin çoğu artık günümüzde stand imalatı yaptırmak yerine kiralama yöntemini tercih etmektedir. Bu sayede stand imalatı için ayrılan bütçeden büyük bir tasarruf edebilirler. Hem modüler fuar standları hemde ahşap fuar standları kiralamak artık günümüzde mümkün. Demonte fuar standları bir diğer adıyla modüler standlar gibi ahşap fuar standlarını’da kiralayabilirsiniz. Tabi her zaman için bir ahşap fuar standında kullanılan malzeme ile modüler standlarda kullanılan malzemeler aynı değildir. Bu sebepten dolayı ahşap fuar standı kiralamayı düşünüyor iseniz hemen hemen satın almak kadar aynı ücretleri ödeyebilirsiniz. Müşterilerimize tavsiye ettiğimiz fuar standı modelleri arasında ilk sırayı elbette ahşap standlar almaktadır. Firmanızın markanızın kurumsal kimliğine hatta renklerinize uygun olarak tasarlanabilir. İmalat süresi olarak modüler fuar standlarından daha uzun bir zamanda kurulur. Modüler yani demonte fuar standları kurulum ve montaj olarak daha avantajlıdır. Günümüzde firmalar aradıkları ve ihtyiaç duydukları fuar standı modelleri için arama motorlarını daha fazla tercih etmektedir. Google üzerinde fuar stand firmaları İzzmir olarak aratma yaptığınızda karşınıza gelen reklamlar haricinde firmamızı ilk sıralarda görebilirsiniz. Web sitemiz üzerindeki referanslarımızı detaylı bir şekilde inceleyerek hangi fuar standı modelini tercih edeceğinizi belirleyebilirsiniz. İşletmemiz hizmetleri arasında kongre standları, ürün teşhir standları, AVM standları ve kiosk standları gibi çeşitli uygulamalar yapmaktadır. Hangi stand modelini seçeceğiniz konusunda yine işletmemiz müşteri temsilcisinden yardım alabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerindeki tasarım formunu doldurabilir ve aradığınız özellikleri belirleyebilirsiniz.