Kongre Standları

Kongre Standları Üretimi

Kongre standları imalatı konusunda İzmir merkezli şirketimiz StandART Fuarcılık, müşterilerine kreatif ve pratik tasarımlar sunmaktadır. En uygun fiyatları bulabileceğiniz firmamıza günün her saati ulaşabilirsiniz. İzmir fuar stand üretimlerimiz haricinde tanıtım standları, ahşap ve plastik stanlar, kongre standları ve AVM standları gibi geniş hizmet yelpazemiz ile müşterilerimizin hizmetindeyiz. Katıldığınız organizasyonlarda ve kongrelerde markanızı işletmenizi en iyi şekilde tanıtmak için bizi tercih edebilirsiniz. Fuar işi yapan firmalar arayarak zaman kaybetmeyin. 7/24 iletişim numaramız’dan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kongre Standları Nedir.?

Kongre standları nedir diye soracak olur isek kısaca özetleyebiliriz. Bilimsel atılımlarla beraber şehirleşme ve globalleşme hayatımızda eskiden olmayan fakat günümüzde kullanılan yeni kullanım alanları oluşturmuştur. Bunlardan bir tanesi’de kongre ve seminerlerdir. Yine ürün tanıtım standlarıda kullanılır tasarımlar içerisinde. Geniş kitlelere ulaşabileceğiniz ve yeni pazarlara açılabileceğiniz fuar organizasyonları gibi kongrelerde yine misafirlerinize yerli ve yabancı pazarlara kendinizi daha kolay ifade edebilirsiniz. Kongre standları diğer stand modelleri gibi çeşitli malzeme ve özelliklerde hazırlanırlar. Ahşap, kompozit, alüminyum levhalar gibi kalıplaşmış malzemelerin stand tasarımı ile birleştirilerek aslında ortaya mimari bir yapı çıkmaktadır. Bu standlar fuar standları aksine küçük boyutlu ve daha sadedir. Yine özellikler açısından yeni eklemeler yapılabilinir. Işıklandırma, reklam alanları bunlardan bazılarıdır.

Kongrelerde kullanılacak stand herkesin rahatlıkla görebileceği bir alanda olmalıdır. Yine ışıklandırma profesyonelce hazırlanmalı ve kör noktalar bırakılmamalıdır. Kongre standları genellik ile yapılan mekanların giriş kısımlarında kurulmaktadır. StandART Fuarcılık olarak çeşitli malzemeler eşliğinde modern ve şık standlar üretebilmekteyiz. Kongre standı fuar standlarından farklı özellikler taşımakta ve kendine has bir konseptle hazırlanmaktadırlar. Kongre standları üzerinde minimum ürün ve daha kurumsal renkler kullanılır.  Bu tarz standlar küçük ebatlarda hazırlanmakta ve bir kaç defa kullanılma özelliği bulunan malzemeler ile hazırlanmaktadır.

Kongre standları genellik ile ahşap fuar stand ve maxima stand örneklerinden tercih edilmektedir. Fuar organizasyonlarına göre daha az alanlarda misafirlerinizi ağırlayarak maximum etkiyi almanız için görsel açıdan şık renkler ve tasarımlar tercih edilmektedir. Stand seçiminde önemli noktalardan bir tanesi stand imalatı yapan hizmet firmanızın iyi seçilmesidir. İyi tasarlanmış ve hazırlanmış bir kongre standı ile kongreye damga vurup iyi işler çıkartabilirsiniz. Uzman kadromuz ve üstün hizmet kalitemiz sizleri beklemekte. Bizi günün her saati arayabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kongre Standları

Kongre standları, maxima tand modelleri, fuar standları, ahşap standlar
Kongre Standları, Maxima Stand, Fuar Standı Modelleri

Ahşap Kongre Standları

Kongre standı, stand modelleri, izmir fuar stand
Kongre Standı, Kongre Stand Modelleri, Fuar Standı Tasarımları

Kongre Standı Tasarımları

Kongre standları, maxima tand modelleri, fuar standları, ahşap standlar
Kongre Standı, Kongre Stand Modelleri, Fuar Standı Tasarımları

Diğer Stand Uygulamaları