Fuar Standları İmalatı

Fuar Standları İmalatı Konusunda Şık Tasarımlar.

Fuar standları imalatı yapan firmalar arayarak zaman kaybetmeyin. İzmir fuar standı imalatı yapan şirketimiz StandART Fuarcılık ahşap standlar, kongre standları, modüler standlar ve ürün tanıtım standları gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Fuar standları tasarım aşamalarından üretim ve montaj aşamalarına kadar deneyimli ekiplerimiz tarafından titizlikle takip edilmektedir. İzmir ve Ege bölgesi haricinde şirketimiz Antalya, İstanbul, Ankara Dubai, Moskova ve Almanya gibi fuar organizasyonlarında stand üretim hizmetleri verebilmektedir. Firmamıza günün her saati ulaşabilir ve taleplerinizi bildirebilirsiniz. Modern ve şık fuar standları tasarımları tasarım ekibimiz tarafından sizler için özel olarak hazırlanmaktadır. Uygun fiyatlı fuar standı arayışı içerisindeyseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Fuar Standları İmalatı

Fuar standları imalatı ekiplerimiz tarafından hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Görsel açıdan modern görünümlü ve kurumsal standlar ile fuar organizasyonlarında misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz. Günümüzde nerede ise her sektörün ihtiyaçlarını karşılayabilecek çeşitlilik kazanmış olan fuar standları modüler sistemler ile dahada zenginleşmiştir. hafif ve alüminyum malzemeler ile hazırlanan örümcek standlar yada sıra standlar gibi modeller ile hem zamandan tasarruf sağlayabilir hemde bütçenize aşırı bir yük getirmemiş olursunuz.

Ahşap Fuar Standları.

Ahşap fuar standları, görünüm açısından şık ve fiyatları bakımından ise biraz maliyetlidir. MDF ahşap malzemeler ana imalat ve üretim malzemeleridir. Ayrıca MDF ahşaplar ile birlikte ahşap fuar standı üretiminde cam, alüminyum, kompozit gibi tasarımın ve standın özelliklerine göre çeşitli malzemeler kullanılır. Tek katlı yada çift katlı olarak imalatı gerçekleştirilen bir stand modelidir. İzmir fuar standı üretimlerimiz kendi bünyemizde deneyimli ekiplerimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Ahşap stand konusunda yine firmamızı tercih ederek marka kimliğinize kreatif stand tasarımları ile birlikte güç katabilirsiniz.

Modüler Fuar Standları

Modüler fuar standları olarak bilinen octanorm standlardır. Yine alüminyum ve plastik karışımı belirli ölçülerde levhalar kullanılması ile imalatı gerçekleştirilir. belirli ölçüler haricinde stand özellikleri ve ebatlarına göre yine bu levhalar hazırlanabilir. Çok fazla tasarım ve imalat özellikleri bulunmayan bu tarz fuar standları imalatı yine firmamız tarafından yapılmaktadır. Bir diğer ahşap fuar standları aksine tek katlı olabilir. Görsel zenginlik açısından özel ve ahşap standlar kadar etkisi bulunmamaktadır.

Maxima Fuar Standları

Max fuar standı modelleri yine bir diğer hazır kurulum olarak kabul edilen modüler stand çeşitlerinden birisidir. Yine alüminyum levhalar kullanılarak imalatı gerçekleştirilir. Diğer octanorm standlardan farkı ise daha fazla özellikler taşımasıdır. Fuar standlarınızı için LEd ışıklandırmalar, ışıklı reklam tabelaları ve çeşitli ögeler ile daha çekici ve fark edilir bir hale sokabilirsiniz. Görsellik bir fuar standı için büyük önem taşımaktadır. Büyük kurumsal firmaların standlarını inceleyerek ne kadar önem verdiklerini daha kolay anlayabilirsiniz. Firmalarınız için en iyisini seçeceğinizden şüphemiz bulunmuyor. Seçiminiz ne olursa olsun şık ve abartısız bir fuar standı modeli olsun.

Ahşap Fuar Standı

Fuar Standları, Özel Tasarım Ahşap Standlar
Özel Stand Tasarımları, İzmir Fuar Standı İmalatı, İzmir Stand, Aşap Fuar Standları, Modüler Fuar Stand Modelleri, Ürün Tanıtım Standı Çeşitleri

Modüler Octanorm Stand

Modüler Octanorm Fuar Standları, Hazır Standlar
Modüler Octanorm Fuar Standları, Hazır Standlar

Modüler Maxima Standlar

Modüler Maxima Fuar Standları, Hazır Stand Modelleri
Modüler Maxima Fuar Standları, Hazır Stand Modelleri, Fuar Stand Örnekleri, Modüler Stand Tasarımları

Hazır Sıra Standlar

Hazır Standlar, Hazır Modüler Sıra Standlar
Hazır Fuar Standları, Hazır Modüler Sıra Standlar

Diğer Stand Modelleri