Etkinlik Sergi Standları

Etkinlik Sergi Standları İmalatı

Etkinlik ve sergi standları imalatı konusunda şirketimiz İzmir merkezli olarak üretimler yapmaktadır. StandART fuarcılık olarak şirketimiz güler yüzlü hizmet ve uygun fiyat politikaları izlemektedir. Marka ve firmaların ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanan festival ve saha aktiviteleri, AVM ve konser projeleri, semineri ve kongre projeleri için hazırlanan özel standlara etkinlik standı denir. Şirketimiz bütün yerli ve yabancı müşterilerine tasarımdan üretime, montajdan depolamaya kadar hizmet vermektedir. Atölye ekiplerimizle beraber etkinlik sergi standları en ince detaylarına kadar hazırlanarak üretilmektedir. Etkinlik sergi standları, katılacağınız aktivitelerde özel tasarımları sayesinde marka gücünüze değer katacaktır. Kullanım alanları olarak AVM standları gibi hemen hemen bütün büyük alışveriş merkezleri, festivaller gibi etkinliklerde görebilirsiniz.

Etkinlik Standları

Etkinlik standları imalatı. Özel sektörler veya devlet kurumları ile hazırlanan organizasyon ve festivallerde, sergilenmek yada satışı yapılmak ürünlerin teşhiri için yapılan stand modelleridir. Konserler, halk festivalleri, sokak festivalleri yada kongre alanlarında çeşitli ebat ve özelliklerde hazırlanır. Küçük alanlar için uygundur ve genellik ile sade ve açıklayıcı tasarımlar tercih edilir. Etkinlik standı organizasyonun düzenleneceği alan özelliklerine göre genellik ile tek katlı olarak hazırlanır. StandART fuarcılık olarak stand talepleriniz tasarım ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınır ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanır. Ekiplerimiz standlarınızı yüksek hassasiyet ve itinayla kurulumunu gerçekleştirir.

Sergi Standları

Sergi standları genellikle küçük ölçekli işletmeler, organizasyonlar için idealdir. Ahşap, metal, forex ve stand tasarımı özelliklerine sergilenecek ürün özelliklerine göre malzeme seçimi yapılır. Yöresel ve ulusal festivallerde ürün ve hizmet sergilemesinde kullandığınız çeşitli ebatlardaki stand modelleridir. Şirketimiz müşterilerimizin menfaatlerine ve bütçelerine en uygun stand tasarımları hazırlamaktadır. Her bir detayı düşünülerek üretim aşamaları ve montaj sonrası garanti kapsamına aldığımız standlarınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bütün stand ihtiyaçlarınızı tek bir şirket çatısı altında bulabilirsiniz. Online olarak WhatsApp üzerinden yada e-mail adresimizden taleplerinizi bizlere ileterek detaylı bilgiler alabilirsiniz. Fuar standı ve etkinlik sergi standları üretimlerimiz uzman ekiplerimiz tarafından yapılmakta ve uygulanmaktadır. Referanslarımızı ve biten projelerimizi sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Güler yüzlü hizmetler ve en şık modern stand tasarımlarını bulabileceğiniz profesyonel çözümler sunan bir şirket arıyor iseniz bizi tercih edebilirsiniz. Ahşap fuar standları, modüler fuar standları, tanıtım standları, sergi etkinlik standları imalatı.

Sergi Standları

Etkimlik standları, sergi standı, müze stand tasarımları
Etkinlik Standları, Sergi Standı Tasarımları, Stand Modelleri

Sergi Standları

Etkimlik standları, sergi standı, müze stand tasarımları
Etkinlik Standları, Sergi Standı Tasarımları, Stand Modelleri

Sergi Standları

Etkimlik standları, sergi standı, müze stand tasarımları
Etkinlik Standları, Sergi Standı Tasarımları, Stand Modelleri